USD
USD Amerikai dollár EUR Euro GBP Font sterling AUD Ausztrál dollár CAD Kanadai dollár BRL Brazil real CNY Kínai jüan CZK Cseh korona DKK Dán korona HKD Hongkongi dollár ILS Izraeli új sékel JPY Japán jen MYR Maláj ringgit NZD Új-zélandi dollár NOK Norvég korona PLN Lengyel złoty RON Román lej RUB Orosz rubel SAR Szaúdi riál SGD Szingapúri dollár ZAR Dél-afrikai rand KRW Dél-koreai von SEK Svéd korona CHF Svájci frank TRY Török líra UAH Ukrán hrivnya ARS Argentin peso THB Thai bát
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Para 8 Pessoas Rio De Janeiro Tijuca Rio de Janeiro Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kapcsolat

Casa Para 8 Pessoas Rio De Janeiro Tijuca

ex. Casa Da Carioca Tijuca

Foglalás
2026-09-23
2026-09-24

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

42

Casa Para 8 Pessoas Rio De Janeiro Tijuca

 Wifi

Wi-Fi

 Bejelentkezés/Kijelentkezés

Gyors be- és kijelentkezés

 Transzfer

Díjköteles transzfer szolgáltatás

 Nemdohányzó

Nemdohányzó szobák

 Légkondicionálás
 Háziállat megengedett

Háziállat engedélyezett


A 2 hálószobás Casa Para 8 Pessoas Rio De Janeiro Tijuca gyors hozzáférést biztosít olyan városi látnivalókhoz, mint az alig 300 méter távolságra található Cachoeira do Mato Dentro Farm. A Rio de Janeiro városi villa legfeljebb 8 vendéget fogadhat, lehetőséget kínálva egy terasz élvezetére.

A Vila Isabel csupán egy 11 perces sétára, míg az A Megváltó Krisztus szobra hozzávetőlegesen 6 km-re van az 1 fürdőszobás villától. A Casa Para 8 Pessoas Rio De Janeiro Tijuca rövid útra található az olyan kegyhelyektől, mint az Igreja Adventista do Setimo Dia Vila Isabel. A Rio de Janeiro városi ingatlan körülbelül egy 10 perces kocsiútra van olyan oktatási látnivalóktól, mint a Rio de Janeiró-i Állami Egyetem.

A fürdőszobai felszerelések külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak. Fürdőlepedőket szintén a rendelkezésére bocsátanak.

A Casa Para 8 Pessoas Rio De Janeiro Tijuca önellátáshoz kávé/tea készítőt, hűtőt és konyhai edényeket biztosít a kültéri étkezőhelyen. A Rio de Janeiro városi ingatlantól kőhajításnyira található Camarao & Cia dél-amerikai specialitásokat szolgál fel. A villa 15 perc autóútra fekszik a Santos Dumont repülőtértől és 7 km-es távolságra az Estação D Pedro II Central vasútállomástól.

  • Helyi látnivalók
  • marina da gloria
    4,4 km
  • Rio de Janeiro National Museum
    2,8 km
  • Maracanã Stadium
    2,1 km
  • Repülőterek
  • Santos Dumont
    12 km
  • Vasútállomások
  • Estação D Pedro II Central Station
    7 km

Hotel felszereltsége

Áttekintés

  • Nemdohányzó szobák
  • Wi-Fi
  • Parkoló
  • VIP be-/kijelentkezés
  • Gyors be- és kijelentkezés
  • Háziállat engedélyezett
  • Biztonsági szolgálat

Étkezés és italfogyasztás

  • Konyhaedények
  • Kültéri étkezősarok

Szolgáltatások

  • Díjköteles transzfer szolgáltatás

Szoba felszereltsége

  • Légkondicionálás
  • Ülősarok
  • Belső udvar
  • Terasz
  • Kerti bútor
  • Tea és kávéfőző
  • Vasaló eszközök
  • LCD TV

Fontos megjegyzés

Bejelentkezés: 13:00-23:59 között
Kijelentkezés: 10:00 óráig

Gyakran Ismételt Kérdések

  • A Casa Para 8 Pessoas Rio De Janeiro Tijuca milyen messze van a Santos Dumont repülőtértől?

    A Santos Dumont repülőtér és a Casa Para 8 Pessoas Rio De Janeiro Tijuca között 5 km távolság van.
  • A Casa Para 8 Pessoas Rio De Janeiro Tijuca biztosít internet-hozzáférést?

    Igen, a Casa Para 8 Pessoas Rio De Janeiro Tijuca Wi-Fi-t kínál.
  • Hány vendéget tud fogadni a Casa Para 8 Pessoas Rio De Janeiro Tijuca?

    A Casa Para 8 Pessoas Rio De Janeiro Tijuca kapacitása 8 főig terjed.

Részletek és árak



A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!

Fotógaléria

Visszajelzés

Tartózkodás részletei

Az Ön értékelése

Borzalmas Nagyszerű

Kapcsolat



Foglalás
2026-09-23
2026-09-24

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Köszönjük, hogy feliratkozott
Bezár
Jogkör
  • Adatvédelem
Cégünk
Casa Para 8 Pessoas Rio De Janeiro Tijuca, Brazília

Rua Indaiacu, 31, Rio de Janeiro, Brazília

Maradjon naprakész

Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, elsőként tájékozódhat legfrisebb híreinkről és ajánlatainkról.

Online szállásfoglalás

Kapcsolat

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved